Grozā 0
Iepirkumu grozs ir tukšs!
atjaunot
checkout
  1. Vispārīgie noteikumi

Šie Preču pirkuma un distances līguma noteikumi nosaka preču iegādes, norēķinu, preču piegādāšanas kārtību vietnē www.matogard.lv un attiecas uz visiem pirkumiem, kas veikti šīs vietnes veikalā.

1.1. Pircējs: rīcībspējīga fiziskā persona, kura uzskatāma par patērētāju Patērētāju tiesību aizsardzības likuma izpratnē.

1.2. Pārdevējs: SIA "MATOGARD LV", reģ.nr.40103960805, juridiskā adrese: Ropažu iela 41 - 11, Rīga, LV-1006; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; telefona nr.: +371 26519226.

1.3. Atsevišķi noteikumi (piemēram, atteikuma tiesības) attiecas tikai uz patērētājiem, kas iegādājas preces personīgai izmantošanai.

1.4. Pircējs nav tiesīgs pasūtīt preces, ja nav iepazinies ar šiem noteikumiem, vai nepiekrīt šiem noteikumiem un nosacījumiem. Ja Pircējs noformē un apstiprina Pasūtījumu, ir uzskatāms, ka Pircējs ir iepazinies ar šiem noteikumiem un apņemas to ievērot.

  1. Preču pasūtīšana un iegāde

2.1. Pārdevēja preču raksturojums, specifikācija un cenas ir norādītas katras attiecīgās Preces izvēles logā interneta vietnē https://matogard.lv. Pasūtījumu, izmantojot interneta vietni https://matogard.lv iespējams veikt jebkurā diennakts laikā.

2.2. Preču cenas norādītas Euro ar Latvijā PVN spēkā esošo likmi. Preces Pircējam tiek pārdotas par cenām, kas ir spēkā pasūtījuma veikšanas brīdī.

2.3. Preču sortiments un cenas var tikt mainītas bez iepriekšējas izziņošanas. Izmaiņas stājas spēkā no to publikācijas brīža interneta vietnē https://matogard.lv, un tās attiecas uz visiem Preču pasūtījumiem, kas veikti pēc cenu izmaiņu publikācijas vietnē.

2.4. Pārdevējs neatbild par Pircēja pieņemto lēmumu iegādāties Preces, balstoties uz attēliem un šiem attēliem ir tikai informatīvs raksturs. Pārdevējs atbild par preces aprakstu un tās atbilstību, bet neatbild par Pircēja rīcību ar iegādāto Preci un šīs rīcības dēļ notikušiem jebkādiem zaudējumiem.

2.5. Lai veiktu pasūtījumu:

2.5.1. pie interesējošās preces interneta vietnē Pircējam jāizvēlas prece (uzspiežot uz preces attēla vai nosaukuma), kas ļauj atvērt jaunu Pārdevēja mājas lapas sadaļu ar izvēlētās preces detalizētāku preces īpašību aprakstu un cenu. Pircējs var izvēlēties preces daudzumu un nospiest pogu “Ielikt grozā”. Pēc šīs darbības paziņojuma logā izvēloties pogu “Turpināt iepirkties”, Pircējs var aplūkot un izvēlēties papildu citas preces, bet nospiežot pogu “Aplūkot iepirkuma grozu” aplūkot grozā ievietotās preces atkārtoti.

2.5.2. Atverot grozā ievietotās preces, Pircējs var rediģēt maksātāja informāciju vai piegādes informāciju (reģistrētiem lietotājiem), kā arī izvēlēties piegādes veidu, apmaksas veidu, izteikt piezīmes vai īpašās vēlmes.

2.5.3. Lai pabeigtu pirkumu, nepieciešams izvēlieties piegādes veidu, kā arī apmaksas veidu un nospiediet “Noformēt pirkumu”. Pirkumus var veikt arī nereģistrēts lietotājs (viesa statusā).

2.5.4. Lai pabeigtu pasūtījumu, nepieciešams aizpildīt pieprasīto informāciju par Pircēju un maksājuma informāciju. Ja Pircējs ir reģistrējies un nevēlas rediģēt datus, tad šī informācija nav jāaizpilda. Informācija par personas datu apstrādi sniegta mūsu Privātuma politikā.

2.5.4. Ja Pircējs pārdomā attiecībā uz preces iegādi, jāatver grozs un jānospiež krustiņš pie attiecīgās preces attēla groza labās puses augšdaļā, tādā veidā izņemot attiecīgo preci no groza;

2.5.5. Pasūtījums tiek uzskatīts par saņemtu un pabeigtu, kad Pircējs ir veicis pasūtījuma apmaksu caur internetu. Pirms preču piegādes jāveic pilna preces cenas priekšapmaksa.

2.6. Pasūtot preces jūs saņemsiet apstiprinājumu un rēķinu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi un mēs sazināsimies ar Jums, lai precizētu preces pieejamību, pasūtījuma, piegādes un apmaksas detaļas atbilstoši norādītajai informācijai.

  1. Preču apmaksa

3.1. Pasūtot un apmaksājot pasūtītās preces, Pircējs noslēdz distances līgumu ar Pārdevēju.

3.2. Pēc pasūtāmo preču un to daudzuma norādīšanas Jūs varat izvēlēties apmaksas veidu un piegādes veidu. Piegādes izmaksas tiek norādītas pie apmaksas un var tikt piemērotas papildus preču cenai.

3.3. Pasūtījuma apmaksu varat veikt ar pārskaitījumu pirms preču piegādes atbilstoši avansa rēķinam. Uz vietas Matogard veikalā iespējams norēķināties ar skaidro naudu, bankas norēķinu karti vai pārskaitījumu, attiecīgajā datumā ievērojot epidemiloģisko ierobežojumu laikā iespējamos preces apmaksas un saņemšanas veidus.

3.4. Pasūtītājs pats ir atbildīgs par jebkādām papildus izmaksām, kas var būt saistītas ar izvēlēto maksājuma metodi.

  1. Preču piegāde

4.1. Apmaksātās vai pasūtītās preces tiek piegādātas septiņu darba dienu laikā pēc preces apmaksas, ja prece ir uz vietas mūsu veikalā. Ja prece nav uz vietas, piegādes laiks var tikt pagarināts par divām darba dienām. Par piegādes laiku un termiņu Pārdevējs var vienoties ar Pircēju atsevišķi.

4.2. Ja Pārdevējs nevarēs izpildīt līgumu tādēļ, ka Pircēja pasūtītā prece kādu iemeslu dēļ tomēr nav pieejama, tad informēsim par to Pircēju. Tādā gadījumā Pārdevējs var piedāvāt Pircējam ekvivalentu preci par ekvivalentu cenu, vai Pircējam pēc viņa izvēles tiek atmaksāta visa viņa veiktā iemaksa, ja viņš tādu ir veicis.

4.3. Preces bez piegādes maksas varat saņemt arī uz vietas mūsu veikalā. Šādā gadījumā pasūtījums jāveic telefoniski un tiks izsniegts pēc preces apmaksas iepriekš saskaņotā laikā.

4.4. Piegādi veiks Pārdevēja izvēlēts piegādātājs un par Preces saņemšanu būs jāparakstās vai citādi jāapstiprina Preces saņemšana.

4.5. Pēc preču iegādes saglabājiet visus iepakojuma elementus, preces un pirkuma dokumentāciju, kā arī pārējos piederumus, kas nāk līdzi precei, pretējā gadījumā var rasties ierobežojumi izmantot atteikuma tiesības. Īpašuma tiesības uz Preci pāriet Pircējam ar Preces un Rēķina-pavadzīmes saņemšanas brīdi.

  1. Preces atgriešana un atteikuma tiesības

5.1. Pieļaujam, ka var būt dažādas situācijas, piemēram, esat pārdomājuši par labu citam preces modelim vai esat pārdomājuši par pirkumu vispār vai jebkurš cits iemesls. Pircēja tiesības atteikties no Pārdevēja noslēgtā līguma par pirkumu un pārdošanu interneta veikalā netiek piemērotas:

5.2.1. Prece ir ievietota citā neoriģinālajā vai sabojātā iepakojumā, kad nav iespējams noteikt preces ražotāju;

5.2.2. uz beramajiem materiāliem (kūdru, substrātu, mulču, minerālmēsliem un cita veida augsnes materiāliem), ja to iepakojums ir sabojāts, atvērts vai ieplīsis;

5.2.3. Prece ir tikusi lietota vai sabojāta (sasalusi, slapja vai citas bojājuma pazīmes);

5.2.4. atteikuma veidlapa ir atsūtīta, bet Prece no kuras Pircējs atsakās, distances līguma noteiktā kārtībā nav atsūtīta un noliktavā nav saņemta.

5.3. Pircēja pretenzijas par iegādātās preces kvalitātes atbilstību nepieciešamības gadījumā Prece tiks samainīta uz citu atbilstošu Preci. Pārdevējs neizskatīs pretenzijas, ja notecējis preces izmantošanas termiņš. Strīda gadījumā, jautājumi tiks risināti savstarpējā sarunu ceļā. Pircējam ir tiesības normatīvajos aktos noteiktajos gadījumo strīda izskatīšanai vērsties Patērētāju ārpustiesas strīdu risināšanas komisijā (Rīgā, Brīvības ielā 55, LV-1010; tālr.: 65452554; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.), ja tas ir vērsies iepriekš pie Pārdevēja, bet nevar panākt risinājumu.

5.4. Turpmāk norādītās atteikuma tiesības attiecas tikai uz to preču iegādi, kura iegādāta interneta vietnē www.matogard.lv. Jums ir iespēja 14 dienu laikā no preču saņemšanas datuma atteikties no noslēgtā distances līguma un iegādātajām precēm. Ja termiņa beigas iekrīt valstī noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).

  1. Atteikuma tiesību noteikumi

6.1. Atteikties no pirkuma var pilnīgi vai daļēji (atsakoties tikai no atsevišķa Preces pirkuma). Lai izmantotu atteikuma tiesības, nepieciešams aizpildīt mūsu atteikuma veidlapu. Atteikuma anketa tiks izsūtīta kopā ar pirkumu. Jūs varat izmantot šīs atteikuma veidlapas paraugu, bet tas nav obligāti, ja atteikumā ir iekļauta visa veidlapā minētā informācija.

6.2. Pēc atteikuma veidlapas aizpildīšanas, ar mums nepieciešams sazināties, nosūtot aizpildīto atteikuma veidlapu 14 dienu laikā no preču saņemšanas datuma (pircējs vai tā norādītais adresāts ir saņēmis preci) uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai rakstiski uz Pārdevēja juridisko adresi. Atteikuma tiesības netiks īstenotas, ja pagājušas 14 dienas no preces saņemšanas un atteikuma veidlapa netiks nosūtīta un saņemta iepriekš minētajā veidā, kā arī netiek saņemta nepieciešamā preces iegādes dokumentācija.

6.3. Pēc atteikuma veidlapas aizpildīšanas Prece Pircējam ne vēlāk, kā piecu dienu laikā (no atteikuma veidlapas nosūtīšanas datuma) ir jānosūta Pārdevējam arī Prece, no kuras Pircējs atsakās, nogādājot to mūsu noliktavai: Rīgā, Kalnciema ielā 87, LV-1046. Pircējam pašam jāsedz Preces nosūtīšanas izmaksas. Ja preces netiks nosūtītas, tiks uzskatīts, ka atteikums no distances līguma nav īstenots. Preces tiks pārbaudītas un par pārbaudes rezultātiem tiks sniegta informācija uz atteikuma veidlapā norādīto e-pasta adresi.

6.4. Pēc preču pārbaudes, ja tās atbilst šiem noteikumiem, saņemsiet atpakaļ samaksāto naudu par preču vērtību. Preces sākotnējās piegādes izmaksas netiks atlīdzinātas. Preču atpakaļpiegādes izmaksas līdz mūsu noliktavai arī netiks atlīdzinātas un tās jāsedz Pircējam. Ja atgādāta prece neatbildīs atdošanas prasībām, nauda netiks atmaksāta, bet ja Pircējs vēlēsies saņemt šādā gadījumā savu preci, par to būs jāpiemaksā atkārtota piegādes maksa. Nauda par preču iegādi tiks atmaksāta 14 dienu laikā uz atteikuma veidlapā norādīto Pircēja bankas kontu.

Jaunākas preces

Mēs izmantojam sīkfailus,
lai analizētu mūsu datplūsmu saskaņā ar sīkdatņu politiku.